Azar Görüntülü Sohbet Nedir, Nasıl Kullanılır?

Görüntülü sohbet için uygulama arayanlara bu yazımızda azar görüntülü sohbet hakkında bilgiler vereceğiz. Bu sayede sizler de bu alandaki en iyi uygulamalardan birisi hakkında bilgiler alacak ve kısa süre içerisinde uygulamayı kullanmaya başlayabileceksiniz.

Azar Sohbet Nedir?

Azar görüntülü sohbet uygulaması hem mobil uygulamaları hem de internet sitesi olan bir platformdur. Bu platformda farklı yaş, cinsiyet, ırk, dil ve dinden insan bir araya gelmektedir. Bu insanların amacı ise yeni arkadaşlıklar edinmek ve keyifli dakikalar geçirmektir. Sizin de amacınız bu ise son derece doğru yere geldiğinizi ifade etmek isteriz. Zira bu uygulama diğer tüm görüntülü sohbet uygulamalarından farklı bir tarza sahiptir. Azar Google Store ve Azar İTunes hesaplarından ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Öncelikle belirtmemiz gerekir ki bu uygulamayı Türkiye’den 15 milyon tüm dünyadan ise 100 milyon kullanıcı kullanmaktadır. Dolayısıyla uygulamanın çevresinin bir hayli geniş olduğunu ifade edebiliriz. Bu da aradığınız arkadaşlığı çok kısa süre içerisinde bulabilmenize katkı sunacaktır.

Anlık Çeviri Desteği

Yukarıda da ifade ettiğimiz üzere azar görüntülü konuşma uygulaması hem yerli hem de yabancı insanlar tarafından kullanılmaktadır. Yabancılar ile konuşmak istemeniz durumunda diliniz sizlere artık engel olmayacak. Zira uygulama anlık çeviri imkanı sunmaktadır. Bu sayede yabancı dil bilmeseniz dahi anında çeviri yaptırabilecek ve karşınızdaki kişiye cevap verebileceksiniz. Ayrıca karşınızdaki kişinin ırkına göre sizlere görüntülü konuşma esnasında da birtakım kelimeler tavsiye olarak sunulacaktır. Merhaba nasılsın gibi manalara gelen bu kelimeler sayesinde karşınızdaki kişiyi etkileme imkanını da elde edebileceksiniz.

Gelişmiş Arama Özellikleri

Azar görüntülü sohbet programı sahip olduğu bir özellik ile daha kullanıcılarını büyülemeyi başarmaktadır. Bu ise gelişmiş arama özellikleridir. Buna göre rastgele kullanıcılar ile sohbet etmek durumunda kalmayacaksınız. Direkt olarak aradığınız kriterlere uygun kişileri bulabilmeniz mümkün olacaktır. Bu kriterler arasında bölge ve cinsiyet ön plana çıkmaktadır. Dolayısıyla kendinize en yakın istediğiniz cinsiyetten birisini anında bulabilirisiniz. Ancak güvenlik sebebiyle tam konum adresi belirtilmemektedir. İşte bu sebeple sizler de güvenli bir şekilde bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Ancak bu uygulamayı kullanabilmek için değerli taşlara sahip olmanız gereklidir. Bu değerli taşlar ise bitmesi halinde para ile satın alınabilmektedir. Bir diğer yol ise uygunsuz paylaşım yapanları şikayet etmek olacaktır. Bu durumda da sizlere değerli taş verilmektedir.

Kayıt Olma

Bu sisteme üye olmak için telefonlarınıza mobil uygulama indirebileceğiniz gibi web sitesinden de giriş yapabilirsiniz. Bu kapsamda herhangi bir ücret ödemeyeceğinizi de belirtmek isteriz. Üye olmak için gerekli bilgilerinizi girdikten sonra sizler de azar görüntülü sohbet giriş işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Son derece basit, eğlenceli ve güvenli olan bu uygulamayı sizler de kullanarak hayallerinizdeki arkadaşlara biran evvel kavuşabilirsiniz. Üstelik bu arkadaşlarınız ile gerçek hayatta da görüşme imkanı elde edebilirsiniz.

Kaynak

http://azarindir.org/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *